Onderhoud houdt u op de weg

en minimaliseert ongeplande stilstand

Toscon Hoogvliet                                                      

Hoefsmidstraat 32

3194 AA Hoogvliet

Tel: +31 (0)10-295 67 55

Mike Belder (workshop manager)

hoogvliet@toscon.com

Toscon Tilburg

Emma Goldmanweg 8

5032 MN Tilburg

Tel: +31 (0)13-543 10 09

Patrick Leijten (workshop manager)

tilburg@toscon.com

Toscon Venlo                                                             

Archimedesweg 12

5928 PP Venlo

Tel: +31 (0)77-382 05 20

Leon Vlassak (workshop manager)

venlo@toscon.com

Toscon Ommen

Strangeweg 6

7731 GW Ommen

Tel: +31 (0)529-45 98 67

Albert Smits (workshop manager)

ommen@toscon.com

Toscon Hoogeveen                                                              

Parmentierstraat 8

7903TP Hoogeveen

Tel: +31 (0) 528-24 04 63

Arthur van Eijk (workshop manager)

hoogeveen@toscon.com

Toscon Amsterdam

Gyroscoopweg 3A

1042 AB Amsterdam

Tel: +31 (0)20-611 53 86

Benny Ng (workshop manager)

amsterdam@toscon.com

Toscon Geldermalsen                                                           

Poppingbouwing 24

4191 NZ Geldermalsen

Tel; +31 (0) 345-76 02 10

Bobby Budjhawan (meewerkend voorman)

geldermalsen@toscon.com

Toscon Zwolle 

Carl Benzstraat 6

8013 NH Zwolle

Tel: +31 (0)38- 85 31 000

Dennis Zanting (workshop manager)

zwolle@toscon.com

TIP Trailerservice Waalhaven                                

Albert Plesmanweg 199

3088 GC Rotterdam

Tel: +31 (0)10 429 76 33

Patrick van Wunnik

patrick.van.wunnik@tipeurope.com

TIP Trailerservice Botlek

Nieuwesluisweg 120

3197 KV Rotterdam

Tel: +31 (0)10 288 60 60

Mark van der Ende

mark.vanderende@tipeurope.com

TIP Trailerservice Antwerpen (right bank)

Luithagen Haven 16

2030 Antwerpen

Tel: +32 (0)3 541 20 40 / +32 (0)3 541 25 09

Wim Schools

wim.schools@tipeurope.com

David Hombrockx

david.hombrockx@tipeurope.com

Toscon Tiel (franchise)                                               

Marconistraat 7

4004 JM Tiel

Tel: +31 (0) 344-62 15 10

tiel@toscon.com

Toscon Breda (franchise)                                               

Tuinzigtlaan 22b

4814 JE Breda

Tel: +31 (0) 76-522 4031

breda@toscon.com

Openingstijden per branche

VestigingBranchAdresPlaatsLandTelefoonopeningstijden
NEDERLAND
Rotterdam Botlek183Havennummer 5026Nieuwesluisweg 1203197 KV RotterdamNL+31 (0)10 288 60 0007:00 – 19:00 uur
Rotterdam Waalhaven222Havennummer 2450Albert Plesmanweg 1993088 GC RotterdamNL+31 (0)10 429 76 3305:00 – 20:00 uur
Grubbenvorst (Venlo)142Horsterweg 725971 NG GrubbenvorstNL+31 (0)77 382 65 6508:00 – 17:00 uur
Veghel142p/a BAS GroepDoornhoek 40455465 TD VeghelNL+31 (0)77 382 65 6508:00 – 21:00 uur
Enschede195Transportcentrum 287457 RX EnschedeNL+31 (0)53 432 01 5808:00 – 17:00 uur
Gieten195Tos GietenBloemakkers 539461 GX GietenNL+31 (0)53 432 01 5808:00 – 17:00 uur
Rijssen195Teunis Automotive B.V.Galvanistraat 37461 JC RijssenNL+31 (0)53 432 01 5807:45 – 17:30 uur
BELGIE
Anwerpen69(right bank)Luithagen Haven 162030 AntwerpenBE+32 (0)3 541 20 4007:00 – 18:00 uur
CONTACT ONS